A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Тетіївський центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області

Особливості вивчення предметів громадянсько - історичної галузі в 2022-2023 навчальному році

Дата: 18.08.2022 15:20
Кількість переглядів: 55

Спекотне й тривожне літо 2022 року майже добігає кінця. А в українського вчителя гаряча пора лише входить в зеніт, бо попереду непростий, в усіх відношеннях, навчальний рік в умовах воєнного часу.

 Для вчителя історії та громадянської освіти він особливо тривожний, адже потрібно змінювати підходи при викладанні предметів не лише у зв'язку із впровадженням НУШ у 5 - класах, але й тому, що навчальні програми для 6 - 11 класів теж зазнали оновлення, що продиктовано часом. Сьогодні вчитель історії знаходиться на вістрі інформаційного фронту.

Фото без опису

Про особливості вивчення предметів громадянсько - історичної галузі й була мова на офлайн - зустрічі вчителів історії закладів освіти нашої громади. Участь в роботі взяла Тетяна Гребенчук, завідувачка відділу суспільствознавчих предметів КНЗ КОР "КОІПОПК".

Фото без опису

Робота видалась плідною. Були розставлені акценти щодо створення вчителями, які викладатимуть у 5-х класах, особистих навчальних програм на основі модельних, затверджених МОН, та здійснення календарно - тематичного планування й інструментарій забезпечення виконання цих документів.Обговорили також особливості оцінювання результатів навчання учнів 5 класів.

Окремий блок питань - зміни до навчальних програм з історії України для учнів 6-11 класів, які ми отримали буквально напередодні від профільного міністерства., та методичні рекомендації щодо викладання предметів у 2022 - 2023 навчальному році. Усі матеріали в електронному вигляду учасники зустрічі отримали.

Фото без опису

  Навчальний рік, що йде, складний з психологічної точки зору як для учня, так і для вчителя. Тому кожен вчитель має володіти елементарними прийомами психологічного розвантаження та використовувати їх під час уроків щоб зняти в дітей втому, тривогу тощо. Рекомендації щодо такої роботи вчителі отримали від психолога Тетіївського ЦПРПП Оксани Полозюк.

Домовилися про методичну співпрацю та тісний взаємозв'язок задля успішного результату - формування особистості з критичним мисленням та чіткою й національно орієнтованою громадянською позицією, гідного послідовувача ідей і шляху визначних діячів українського визвольного руху.


« повернутися

Вхід для адміністратора